Fakti un informācija

Gardenhouse24 - vairāk nekā desmit gadu pieredze koka izstrādājumu tirdzniecībā, piemēram, dārza mājiņas, saunas, nojumes, garāžas un mājas biroji.

Gardenhouse24® piedāvā dabīgā koka āra dārza telpas, saunas un guļbūves ar augstas kvalitātes koksni, elegantu dizainu un vienkāršu montāžu. Pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, mūsu produkti ir pieejami komplektos. Mūsu dārza telpas ir ļoti kvalitatīvas un izskatās lieliski par labāko tirgus cenu.

Gardenhouse24 piedāvā klientiem Ziemeļvalstu kvalitātes koka izstrādājumus, kas uzlabos ikvienu pagalmu.

Pieredzei ir nozīme

Gardenhouse24 aptver pilnu koka māju ražošanas klāstu – no nojumēm, dārza mājām un guļbūvēm līdz pat saliekamajām mājām un pirtīm. Jūs neatradīsiet nevienu citu ar lielāku aizrautību un daudzveidīgāku pieredzi koka izstrādājumu veidošanā, ko apliecina mūsu rezultāti.

Gardenhouse 24 sniedz pilnu pakalpojumu klāstu gan privātiem klientiem, gan uzņēmumiem, sākot no pārdošanas līdz pēc-pārdošanas.

Ko klienti par mums saka

Uzņēmums Taylors Commercial NW Ltd. pasūtīja pēc pasūtījuma izgatavotu 32 m2 lielu 4 istabu kabīni ap dzīvojamo dārza peldbaseinu, kas bija paredzēta kā augu telpa, ģērbtuve, sauna un tvaika pirts. Gardenhouse24 veica šo darbu profesionāli un ļoti efektīvi no sākuma līdz beigām, un mēs nevilcināmies izmantot vēlreiz. Klients ir ļoti apmierināts ar gala produktu.
Alan, TAYLORS COMMERCIAL NW Ltd
Direktors

Kāpēc jums vajadzētu uzticēties mums, ka mēs spēsim nodrošināt tavu ideālu produktu?

Mums ir izcilības standarts gan ražošanā, gan klientu apkalpošanā.

Mūsu mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no pārdošanas līdz piegādei un montāžai. Ar mūsu rūpīgi atlasītajām papildaprīkojuma iespējām (un daudzām standarta funkcijām) jūs vienmēr varēsiet atrast produktus ar piemērotu stilu un funkcionalitāti. Tāpēc mēs nepārtraukti uzlabojam un paplašinām pieejamo ēku klāstu.

Mēs piedāvājam ātru piegādi un pēc pieprasījuma piedāvājam arī specializētu piegādi. Noliktavā esošo preču piegāde ilgst 2-4 nedēļas, bet pēc pasūtījuma izgatavoto preču piegāde – līdz 90 dienām.

Plašs produktu klāsts

Mēs vēlamies nodrošināt to, lai mums vienmēr būtu pieejami dažādi koksnes izstrādājumi gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Piegāde un uztsādīšana

Mēs piedāvājam ātru piegādi un kvalificētu montāžas komandu, kas pārvērtīs atvesto komplektu par augstas kvalitātes dārza istabu.

Bagātīga pieredze

Mums ir vairāk nekā desmit gadu pieredze Amerikas tirgū un vairāk nekā 70 gadu pieredze koka māju ražošanā.

Ekselences standarts

Mēs cenšamies sasniegt pilnību visā, ko darām. Tāpēc mēs paši ražojam lielu daudzumu durvju, logu, kāpņu, terašu un margu. Mēs sadarbojamies arī ar labākajiem ražotājiem šajā nozarē, lai nodrošinātu unikālu kompaktu dizainu terases durvīm, un ar pasaulē vadošo pirts sildītāju ražotāju, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pieredzi.

Mēs varam gulēt mierīgi, jo mūsu izstrādājumi kalpo gadu desmitiem. Daļēji tas ir pateicoties inovatīvam dizainam un augstas kvalitātes FSC sertificētiem piegādātājiem. Taču slepenā sastāvdaļa ir lēni augoša ziemeļvalstu koksne, kas pēc savas konstrukcijas ir izturīga un ideāli piemērota ikviena koka izstrādājuma, sākot ar rotaļu mājiņām un beidzot ar daudzstāvu guļbūvēm, būvniecībai.

Nepieciešams ilgmūžīgs koka izstrādājums? Mēs esam jūsu labākā izvēle!

Uzziniet, kā mēs ražojam Ziemeļvalstu kvalitatīvā koka izstrādājumus!