Gardenhouse24 rūpnīcai šogad paliek 75 gadi!

Mūsu dārza mājas ir ietekmējušas vairāk nekā 17 valstis. Piedāvājot vairāk vietas un prieka visā pasaulē! Mums ir bijis tas gods uzlabot dzīvi cilvēkiem Anglijā, Īrijā, ASV, Austrālijā, Itālijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Somijā, Lietuvā, Latvijā, Latvijā, Igaunijā un daudzās citās valstīs. Mēs esam pārdevuši vairāk nekā 200 000 vienību!

75 gadi ir pietiekami ilga laiks, lai iemācītos, ka cilvēki novērtē kvalitāte, vieglumu un labu dizainu. Šajā mēs esam speciālisti!

Mūsu produkti nāk no viena no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem koka māju ražotājiem Ziemeļeiropā, Igaunijā. Neliela valsts, kuru 50 %  pārklāj  meži. Mūsu dārza mājiņas ir izgatavotas no ziemeļu lēni augošas egles. Mēs esam izvēlējušies šo koksni tās ilgmūžības un ilgtspējas dēļ. Tā ir piemērota dažādiem klimatiskajiem apstākļiem neatkarīgi no tā, kurā zemeslodes pusē atrodaties.

Lai nodrošinātu stabilu produktu piegādi, mums ir rūpnīcas rezerves kopija. Mums ir 2 ražotnes Igaunijā, kurām ir 75 gadu pieredze koka ēku ražošanā. Mūsu abu rūpnīcu kopējā ražošanas platība ir vairāk nekā 15 000 m2.

Mūsu dārza mājiņas nāk pa taisno no mūsu

rūpnīcas uz jūsu dārzu.

Tas nozīmē, ka mums ir pilnīga kontrole pār kvalitāti, jo  starpnieku nav.
Pateicoties iekšējai ražošanai, mēs varam piedāvāt labāko cenu par augstu kvalitātes līmeni.

Mums ir svarīga pieredze un daudzveidība  – tāpēc esam centušies radīt ideālu dārza māju ikvienai vajadzībai. Mūsu produktu klāsts ir no vienkāršiem paviljoniem un nojumēm līdz pat daudzstāvu guļbūvēm, lai apmierinātu ikvienu vajadzību, ko var atrisināt ar koka ēku. Mūsu piedāvājumā ir vairāk nekā 470 dažādu dārza māju modeļu – ikvienam kaut kas piemērots.

Dažas no mūsu labākajām dārza mājiņām

star.png

Šis ir mums nozīmīgs pagrieziena punkts un
mēs vēlamies kopā ar jums nosvinēt mūsu panākumus.
As a thank you for trusting us, we are offering
discounts of up to -60%! Kā pateicību par uzticēšanos mums, mēs piedāvājam stlaides līdz pat -60% apmērā!

Vai jums ir nepieciešama ilgmūžīga koka ēka? Mēs esam jūsu labākais variants!
Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju, un izpētiet mūsu tīmekļa vietni, lai atrastu sev tīkamāko.